Henry Malfroy
(Martigues/ Bouches-du-Rhone 1895-1944)
Hafenszene in Südfrankreich, signiert: Malfroy, Öl auf Leinwand ca. 38 x 55 cm, gerahmt (SLS) Ruf 1.800
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
04.05.2021 - 14:46
- Dosažená cena: **
EUR 2.461,-
EUR 2.400,- do EUR 3.200,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-
Henry Malfroy
Aukce: | |
Datum: | 04.05.2021 - 14:46 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 22.04. - 04.05.2021 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)