Alfred Kubin *
(Leitmeritz 1877-1959 Zwickledt/OÖ)
Ohne Titel, beidseitige Entwurfsskizzen, rückseitig Künstlerstempel: Professor/Alfred Kubin/ Wernstein a. Inn/Oberöstereich., Bleistift auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 15,5 x 21 cm, verglast, gerahmt (SLS) Ruf 900
Provenienz:
Otto Wilhelm Gauss, München (mit Prägestempel: Gauss);
Privatbestitz, Wien
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
04.05.2021 - 14:55
- Dosažená cena: **
EUR 1.166,-
EUR 1.000,- do EUR 1.400,-
- Vyvolávací cena:
EUR 900,-
Alfred Kubin *
Provenienz:
Privatbestitz, Wien
Aukce: | |
Datum: | 04.05.2021 - 14:55 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 22.04. - 04.05.2021 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 900,- -
Vyvolávací cena: