Smaragd Ring
Gold 585, Altschliffbrillanten zus. ca. 0,40 ct, Diamanten zus. ca. 0,15 ct in Platin Fassung, RW 55, 4 gøg4
Expert: Ekkehard Riegler
Ekkehard Riegler
+43-512-570 447
ekkehard.riegler@dorotheum.at
23.04.2021 - 10:11
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
EUR 320,-
Smaragd Ring
Expert: Ekkehard Riegler
Ekkehard Riegler
+43-512-570 447
ekkehard.riegler@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 23.04.2021 - 10:11 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 15.04. - 23.04.2021 |