Oskar Laske *
(Czernowitz 1874-1951 Wien) Schwallenbach in der Wachau, signiert: O. Laske, betitelt, Nachlassstempel: Laske, Aquarell auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 23,8 x 18 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
27.04.2021 - 15:20
- Vyvolávací cena:
EUR 900,-
Oskar Laske *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 27.04.2021 - 15:20 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 380,- -
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena: