Gustav Axel Bergmann
(geb. Wien 1897, tätig in Drosendorf) Almenland, handsigniert, datiert Gustav Axel Bermann 68Aquarell/Deckweiß auf Papier, Bildausschnitt 31,5 x 42 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen bestoßen
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
03.05.2021 - 15:21
- Vyvolávací cena:
EUR 190,-
Gustav Axel Bergmann
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 03.05.2021 - 15:21 |
Místo konání aukce: | Graz |