Monogrammist Ende 20. Jhdt.
Stadtansicht von Leoben, monogrammiert, datiert ART 95, Mischtechnik/Collage auf Karton, Bildausschnitt 48 x 31 cm, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
03.05.2021 - 15:24
- Vyvolávací cena:
EUR 190,-
Monogrammist Ende 20. Jhdt.
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 03.05.2021 - 15:24 |
Místo konání aukce: | Graz |