Loser Altschliffdiamant u. 5 lose Brillanten zus. 0,40 ct I-J/vsi-p1
In Plastikboxøx
Expert: Alessandra Thornton
Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204
juwelenauktion@dorotheum.at
19.05.2021 - 15:28
- Dosažená cena: **
EUR 266,-
- Vyvolávací cena:
In Plastikboxøx
Expert: Alessandra Thornton
Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204
juwelenauktion@dorotheum.at
Aukce: | Diamonds Only |
Datum: | 19.05.2021 - 15:28 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)