Altschliffbrillantsolitärring ca. 0,70 ct
Gold/Weißgold 585, ein Altschliffbrillant ca. 0,70 ct, RW 56, 3,3 gøG3
10.05.2021 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 900,-
- Vyvolávací cena:
EUR 900,-
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Hodinky a klenoty |
Datum: | 10.05.2021 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Graz |