Altschliffbrillanten/ Diamantencollier zus. ca. 1 ct
Gold/Weißgold/Silber, in der Art Jugendstil, Länge 43 cm 9,1 g øG9
Expert: Gerhard Haselwander
Gerhard Haselwander
+43-316-829480
gerhard.haselwander@dorotheum.at
10.05.2021 - 15:06
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Expert: Gerhard Haselwander
Gerhard Haselwander
+43-316-829480
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Hodinky a klenoty |
Datum: | 10.05.2021 - 15:06 |
Místo konání aukce: | Graz |