Čís. položky 157

Stephan Dakon, Figur "Susette" (Lilian Harvey, seitlich schreitend) auf einem Ovalsockel, Entwurf: ca. 1937, Ausführung: Wiener Manufaktur Friedrich Goldscheider, bis ca. 1941

Stephan Dakon, Figur "Susette" (Lilian Harvey, seitlich schreitend) auf einem Ovalsockel, Entwurf: ca. 1937, Ausführung: Wiener Manufaktur Friedrich Goldscheider, bis ca. 1941 - Secese a umění 20. století

Keramik, heller Scherben, farbig glasiert; Altersspuren; auf dem seitlichen Sockel geprägt Dakon, Unterseite geprägt mit Modellnummer 8083, Nummern 236, 14 und Marke "L" (GSZ 6), gestempelt mit Firmensignet (GS 19, allerdings Made in Germany) und Dakon, geritzt XIII sowie gemalt I und Zeichen; H. 33,1 cm. (MP) Literatur: Dechant, Goldscheider, Goldscheider Werkverzeichnis, S. 482.

Expert: Dr. Magda Pfabigan, M.A. Dr. Magda Pfabigan, M.A.

06.05.2021 - 15:28

Dosažená cena: **
EUR 5.000,-
Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Secese a umění 20. století
Typ aukce: Online aukce
Datum: 06.05.2021 - 15:28
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.