Wilhelm Ulrich *
(Wien 1905-1977),"Kahlenbergdörfel, Jungherrnsteg", betitelt, signiert u. datiert "Wilhelm Ulrich (19)69, Aquarell auf Papier, ca. 55,5 x 78 cm, verglast, gerahmt
10.05.2021 - 10:20
- Vyvolávací cena:
EUR 110,-
Wilhelm Ulrich *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 10.05.2021 - 10:20 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |