Ernst Huber *
(Wien 1895-1960), alpenländische Bauernhäuser (Wagrain ?), signiert "E. Huber", Aquarell auf Papier, Bildausschnitt ca. 39,5 x 49,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
10.05.2021 - 10:21
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Ernst Huber *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 10.05.2021 - 10:21 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 4.000,- do EUR 6.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.500,- do EUR 4.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-