Franz von Zülow *
(Wien 1883-1963), "Hl. Florian", signiert "F v Zülow", Hinterglasbild, ca. 38 x 28,5 cm, gerahmt
10.05.2021 - 10:12
- Vyvolávací cena:
Franz von Zülow *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 10.05.2021 - 10:12 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 700,- -
Vyvolávací cena:
EUR 700,- -
Vyvolávací cena: