Altschliffbrillant Collier, zus. ca. 0,55 ct
Weißgold 585, Länge ca. 41 cm 4,5 g, TragespurenøG4
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
11.05.2021 - 15:25
- Vyvolávací cena:
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 11.05.2021 - 15:25 |
Místo konání aukce: | Linz |