Maler um 1900
Reigen, von fremder Hand bezeichnet (?): F. Demel, Öl auf Leinwand, ca. 50 x 90 cm, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
18.05.2021 - 15:13
- Dosažená cena: **
EUR 1.100,-
- Vyvolávací cena:
Maler um 1900
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 18.05.2021 - 15:13 |
Místo konání aukce: | Linz |
Položky z jiných aukcí
- Ernst Fuchs *
- Luigi Kasimir *
- Walzenkrug, deutsch, 18. Jh.,