Joan Miro *
(Montroig 1893-1983 Palma de Mallorca) Ohne Titel, aus: La mélodie acide, bezeichnet: H. C, Prägesignatur: Miró, Lithographie auf Velin, Blattgröße ca. 33 x 25,2 cm, WVZ Mourlot 1223, Cramer 248
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
18.05.2021 - 15:19
- Dosažená cena: **
EUR 380,-
- Vyvolávací cena:
Joan Miro *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 18.05.2021 - 15:19 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 4.000,- do EUR 6.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena: