Brillantring zus. ca. 0,60 ct
Gold 585, tlw. rhodiniert, RW 51, Rechnung, 3,4 g, Gebrauchsspuren, Ware aus PrivatbesitzøG3
27.05.2021 - 10:07
- Vyvolávací cena:
EUR 320,-
Brillantring zus. ca. 0,60 ct
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 27.05.2021 - 10:07 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2021 |