Brillant Ring
Gold 585, zwei Altschliffbrillanten, zus. ca. 0,20 ct, ein grüngebeizter Chalcedon, RW 46, 3 gøg3
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
27.05.2021 - 10:14
- Vyvolávací cena:
Brillant Ring
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 27.05.2021 - 10:14 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |