Collier
Gold 585, Länge ca. 45,5 cm, 8,8 gøG9
31.05.2021 - 15:11
- Vyvolávací cena:
Collier
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 31.05.2021 - 15:11 |
Místo konání aukce: | Graz |
Položky z jiných aukcí
- Altschliffdiamant Damenring ca. 0,35 ct
- Brillant Collier zus. ca. 8,20 ct
- "Giovanni Raspini" Schlüsselanhänger "VW Käfer"
- Diamant Damenring zus. ca. 0,35 ct