Alfred Czerny *
(Wien 1934-2013) Zwei Pferde, monogrammiert: C A, undeutlich ortsbezeichnet und datiert: Linz (19)69 (?), Eisen und Weißmetall im Hochrelief, gerahmt, Aussenmase ca. 19,5 x 23 cm
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
01.06.2021 - 15:17
- Vyvolávací cena:
Alfred Czerny *
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 01.06.2021 - 15:17 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena:
EUR 280,- -
Vyvolávací cena: