Alfred Steinacker
(Ödenburg 1838-1914 Wien) Pferderennen, Wilde Jagd, Öl auf Holz, je ca. 16 x 31 cm, gerahmt, (2) (Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
22.06.2021 - 10:21
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Alfred Steinacker
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 22.06.2021 - 10:21 |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 600,- -
Vyvolávací cena: