Alfred Kubin *
(Leitmeritz 1877-1959 Zwickledt/OÖ) Aus dem Zyklus Rauhnacht, handsigniert, Lithographie in Farbe, Bildausschnitt 11,5 x 18,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
28.06.2021 - 15:17
- Vyvolávací cena:
Alfred Kubin *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 28.06.2021 - 15:17 |
Místo konání aukce: | Graz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 800,- -
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena: