Switbert Lobisser
(Tiffen 1878-1943 Klagenfurt),"Mutter Natur/Wald", im Stock monogrammiert "SL", Holzschnitt, Stockgröße ca. 29 x 24 cm, gerahmt, etwas stockfleckig
07.06.2021 - 10:15
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Switbert Lobisser
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 07.06.2021 - 10:15 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |