Ernst Huber
(Austrian 1895-1960) Am Brunnen im Dorf, signiert E. Huber, Kreide auf Papier, 23 x 33 cm, Passep., gerahmt, verglast
07.06.2021 - 10:28
- Vyvolávací cena:
Ernst Huber
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 07.06.2021 - 10:28 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |