Oskar Laske *
(Czernowitz 1874-1951 Wien), "Im Park", signiert "O. Laske", Aquarell auf Papier, Bildausschnitt ca. 29,5 x 39 cm, Passepartout, verglast gerahmt
07.06.2021 - 10:42
- Dosažená cena: **
EUR 1.100,-
- Vyvolávací cena:
Oskar Laske *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 07.06.2021 - 10:42 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 360,- -
Vyvolávací cena:
EUR 220,- -
Vyvolávací cena: