Paul Flora *
(Glurns 1922-2009 Innsbruck) Maske, signiert Flora, Lithographie auf Papier, 119 von 250, Stockmaß 19 x 24 cm, Passep., gerahmt,
07.06.2021 - 10:26
- Dosažená cena: **
EUR 170,-
- Vyvolávací cena:
Paul Flora *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 07.06.2021 - 10:26 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena: