Karl Korab *
(Falkenstein 1937 geb.) Dorf, handsigniert: Korab, datiert: (19)88, Lithographie auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 19,2 x 28 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
08.06.2021 - 13:01
- Vyvolávací cena:
Karl Korab *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 08.06.2021 - 13:01 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 2.600,- -
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 140,-