Hanns Kobinger *
(Linz 1892-1974 Gramastetten) Südliches Motiv, signiert: H. Kobinger., datiert: 1930, Aquarell über Graphitstift auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 50 x 35 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
08.06.2021 - 13:47
- Vyvolávací cena:
Hanns Kobinger *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 08.06.2021 - 13:47 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 360,- -
Vyvolávací cena:
EUR 320,- -
Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Položky z jiných aukcí
- Friedrich Bernhard Marby (Hannover 1905-1984), Kerzenleuchter, um 1930
- Goldmünze 10 Mark Wilhelm II 1907
- Alois Schönn
- Brillant Farbstein Blumen Brosche