Günter Brus *
(Ardning, Steiermark 1938 geb.)"Astres de la Nuit", signiert G. Brus, Farblithografie, Nr.9/100, Blattgröße 85 x 60 cm, Galerie Maeght Lelong 1985, ohne Rahmen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
16.06.2021 - 10:10
- Vyvolávací cena:
Günter Brus *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 16.06.2021 - 10:10 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |