Joze Peternelj-Mausar *
(Ziri 1927 geb.) "Wintervergnügen", signiert Joze Peternelj-Mausar, datiert 1994, 39,5 x 49,5 cm, Hinterglasmalerei, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
16.06.2021 - 10:21
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Joze Peternelj-Mausar *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 16.06.2021 - 10:21 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |