Robert Zinner *
(Wien 1904-1988 Mondsee) "Wehrburg bei Prissian mit dem Etschtal, Rosengarten und Latemar", signiert Robert Zinner, Öl auf Platte, 55 x 70 cm, gerahmt, Rahmen mit Mängeln
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
16.06.2021 - 10:23
- Vyvolávací cena:
Robert Zinner *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 16.06.2021 - 10:23 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Cena:
EUR 550,- -
Cena:
EUR 550,- -
Cena:
EUR 550,-