Franz Moro *
(St. Jakob 1875-1961 Wien) "Der Schlern in Südtirol", signiert F Moro, Aquarell, Gouache auf getöntem Papier, 34 x 44 cm, gerahmt, verglast, Rahmen mit Mängel
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
16.06.2021 - 10:41
- Vyvolávací cena:
Franz Moro *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 16.06.2021 - 10:41 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Položky z jiných aukcí
- Karl Hagenauer, Gießkanne, Werkstätten Hagenauer, Wien
- Brillantsolitärring ca. 0,85 ct
- Kerzenleuchter,