Peter Krawagna *
(Klagenfurt 1937 geb.) "Ohne Titel", signiert Krawagna, datiert 87, Öl auf Leinwand, 45,5 x 37,5 cm, Keilrahmen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
16.06.2021 - 10:55
- Dosažená cena: **
EUR 1.500,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-
Peter Krawagna *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 16.06.2021 - 10:55 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 3.500,- -
Vyvolávací cena: