Peter Krawagna *
(Klagenfurt 1937 geb.) "Ohne Titel", signiert Krawagna, datiert 94, Öl auf Leinwand, 33 x 45 cm, Keilrahmen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
16.06.2021 - 10:55
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Peter Krawagna *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 16.06.2021 - 10:55 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |