Valentin Oman *
(St. Stefan/Villach 1935 geb.) "Fossilien VI", signiert Oman, datiert 74, Radierung, die Nr.4/20, Plattengröße 62,5 x 47,5 cm, ohne Rahmen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
16.06.2021 - 11:15
- Vyvolávací cena:
Valentin Oman *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 16.06.2021 - 11:15 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 4.500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 2.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-