Hermann Nitsch *
(Wien 1938 geb.) "Aktionsrelikt der 122. Aktion Burgtheater 2005", signiert Hermann Nitsch, datiert 2005, Leinen, 35 x 30 cm, die Nr.13/50, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
16.06.2021 - 11:25
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Hermann Nitsch *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 16.06.2021 - 11:25 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 18.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 4.500,- -
Vyvolávací cena: