Johann Wieltschnig Holzfeind
(Wernberg/Kntn.1949 geb.) "Ohne Titel", signiert Wieltschnig, datiert 2000, Mischtechnik auf Leinwand, 60 x 40 cm
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
16.06.2021 - 11:53
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Johann Wieltschnig Holzfeind
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 16.06.2021 - 11:53 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |