Diamantring zus. ca. 1,60 ct
Gold Weißgold 585, zwei Altschliffbrillanten zus. ca. 1,00 ct, kleinere Brillanten zus. ca. 0,60 ct, RW 52, 3,6 g øg3
16.06.2021 - 12:26
- Vyvolávací cena:
EUR 1.100,-
Diamantring zus. ca. 1,60 ct
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 16.06.2021 - 12:26 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |