Brillantring ca.0,50 ct
Weißgold 585, 1 Schmuckstein mit äußeren Merkmalen, RW 60, 5 g, Tragespuren øg5
Expert: Manuela Hirner
Manuela Hirner
+43 0732-790016
manuela.hirner@dorotheum.at
15.06.2021 - 15:03
- Vyvolávací cena:
Brillantring ca.0,50 ct
Expert: Manuela Hirner
Manuela Hirner
+43 0732-790016
manuela.hirner@dorotheum.at
Aukce: | Klenoty a hodinky |
Datum: | 15.06.2021 - 15:03 |
Místo konání aukce: | Linz |