Altschliffbrillantsoliär
Gold 585, ca. 0,35 ct, RW 55, 5,2 gøG5
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
15.06.2021 - 15:11
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Altschliffbrillantsoliär
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty a hodinky |
Datum: | 15.06.2021 - 15:11 |
Místo konání aukce: | Linz |