Maria Baselli von Süssenburg
(Budapest 1862-1924 Moscenicka Draga) Stillleben mit Powolny Schale, rückseitig signiert: M Baselli, Öl auf Karton, ca. 52 x 58 cm, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
22.06.2021 - 13:14
- Dosažená cena: **
EUR 750,-
- Vyvolávací cena:
EUR 340,-
Maria Baselli von Süssenburg
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 22.06.2021 - 13:14 |
Místo konání aukce: | Linz |