Eröffnung der KaiserFerdinands- Nordbahn 1839
versilberte Hohlmedaille 1839, Med. Radnitzky. Av: DAMPFESKRAFT EINT NAH UND FERN Dampflokomotive "PLUTO" l. Rv:9- zeilige Leg. Hauser 75; =3,23 g, 29,5 mm, Av getönt= II-
Expert: Mag. Malte Rosenbaum
Mag. Malte Rosenbaum
+43-1-515 60-424
malte.rosenbaum@dorotheum.at
30.06.2021 - 16:28
- Dosažená cena: **
EUR 79,-
- Cena:
EUR 79,-
Expert: Mag. Malte Rosenbaum
Mag. Malte Rosenbaum
+43-1-515 60-424
malte.rosenbaum@dorotheum.at
stamps@dorotheum.at +43 1 515 60 323 |
Detaily k nabídce
Okamžitě koupitMünzen | |
Typ aukce: | Okamžitý nákup |
Online do: | 30.06.2021 - 16:28 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Položky z jiných aukcí
- Brillant Armkette zus. ca. 0,80 ct (grav.)
- Ring "Pferdekopf & Hufeisen"
- **/*/gestempelt - Bosnien-Herzegowina,