Altschliffbrillantsolitär ca. 0,35 ct
Weißgold 585, RW 60, 7,1 g Brillant tlw. gekerbtøG7
07.07.2021 - 11:53
- Vyvolávací cena:
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 07.07.2021 - 11:53 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 14.06. - 07.07.2021 |