Brillantring
Gold Weißgold 750, Brillanten zus. ca. 0,50 ct, RW 51, 7,4 g, Tragespurenøg7
07.07.2021 - 10:36
- Vyvolávací cena:
Brillantring
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 07.07.2021 - 10:36 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 14.06. - 07.07.2021 |