Brillantkreuz zus. ca. 1,00 ct
Gold 750, 5,4 g, Öse mit Tragespurenøg5
Expert: Stephan Kutil
Stephan Kutil
01/515 60-276
pfand@dorotheum.at
07.07.2021 - 11:45
- Dosažená cena: **
EUR 750,-
- Vyvolávací cena:
EUR 750,-
Expert: Stephan Kutil
Stephan Kutil
01/515 60-276
pfand@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 07.07.2021 - 11:45 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 14.06. - 07.07.2021 |