Altschliffbrillantsolitär ca. 0,70 ct
Weißgold 585, RW 55, 2,4 g Altschliffbrillant mit Oberflächenmerkmaløg2
07.07.2021 - 10:37
- Vyvolávací cena:
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 07.07.2021 - 10:37 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 14.06. - 07.07.2021 |