Uhrkette
Gold 580, österr. Amtspunze 1872-1922, Länge ca. 44 cm, großer Schuber, 29,4 g, TragespurenøG29
24.06.2021 - 11:45
- Vyvolávací cena:
EUR 1.300,-
Uhrkette
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 24.06.2021 - 11:45 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |