Brillant-Diamant Brosche
Gold 750, Altschliffbrillant ca. 0,35 ct, Brillant-u. Achtkantdiamanten zus. ca. 0,65 ct, Korallen, 30,8 gøG25
24.06.2021 - 11:26
- Vyvolávací cena:
EUR 2.200,-
Brillant-Diamant Brosche
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 24.06.2021 - 11:26 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 17.06. - 24.06.2021 |