Altschliffbrillantsolitär 0,87 ct
Gold 585, RW 62, 8,5 gøG8
24.06.2021 - 11:32
- Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-
Gold 585, RW 62, 8,5 gøG8
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 24.06.2021 - 11:32 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 17.06. - 24.06.2021 |