Edward Theodor Comptom
(London 1849-1921 Feldafing, besuchte kurz die RoyalAcademie of Arts in London) Rax - Schneeberggruppe, handsigniert E. T. Comptom, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 21,5 x 29,5 cm, Passpartout, verglast, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
12.07.2021 - 15:33
- Dosažená cena: **
EUR 1.200,-
- Vyvolávací cena:
Edward Theodor Comptom
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 12.07.2021 - 15:33 |
Místo konání aukce: | Graz |